Buďte v obraze! Sledujte zpravodajství o aktuálním ekonomickém vývoji v tuzemsku i ve světě v sekci Novinky nebo se přihlaste k odběru našeho bezplatného Newsletteru.

MENU
Vše

Velimír Jankovič

9.7.2021

Mé jméno je Velimír Jankovič a součástí týmu Arfin na pozici Senior konzultanta pro oblast nákupu a prodejů firem jsem od roku 2021. Předtím jsem působil v auditorské firmě jako manažer auditních zakázek. Kromě finančních auditů jsem řešil celé spektrum otázek z oblasti financí a účetnictví. Dnes je mou zodpovědností hledání komplexního řešení budoucnosti společností, nejčastěji formou úspěšné akvizice.

Pevně věřím, že aby byl člověk úspěšný, musí najít rovnováhu mezi prací a soukromím, stresem a čistou hlavou. Pro mě je v tomto ohledu nejlepší nechat město za sebou a objevovat krásy naší země. Ideální dovolenou je tak pro mne pořádání dětských táborů, na jejichž organizaci se podílím již 15 let.

A proč si vybrat právě nás? Významné reference z oblasti fúzí a akvizic včetně osobní zkušenosti s prodejem vlastních společností spolu s dlouholetou praxí a lidským nicméně vysoce profesionálním přístupem jsou pro klienta ideálním mixem.