Buďte v obraze! Sledujte zpravodajství o aktuálním ekonomickém vývoji v tuzemsku i ve světě v sekci Novinky nebo se přihlaste k odběru našeho bezplatného Newsletteru.

MENU
S maximálním bezpečím

Pojištění pohledávek

Podnikání s sebou přináší i rizika. Umíme vás před nimi ochránit, ať jste malá firma nebo velká korporace. Připravíme pro vás celoobratovou pojistku, ale umíme se zaměřit i na zajištění části vašeho byznysu.

Ve svém podnikání spolupracujete se spoustou obchodních partnerů. Mezi vašimi odběrateli mohou být také firmy, které se dostanou do problémů s proplácením vystavených faktur. Nenechte je ovlivňovat váš byznys víc, než je nezbytně nutné. Naše klíčová služba Pojištění pohledávek vám umožní zabezpečit své podnikání proti podobným situacím a neztrácet finanční stabilitu.

Spolupracujeme s nejlepšími pojišťovnami na trhu a nabídneme vám řešení přesně podle potřeb i možností. Většina našich současných klientů využívá celoobratového pojištění, které se týká všech pohledávek a odběratelů. Sáhnout ale můžete také po dílčím řešení a zajistit pouze část svého podnikání.

Náš vztah nekončí uzavřením pojistné smlouvy. O své klienty se dlouhodobě staráme. Víme totiž, že tak, jak žije jejich byznys, stejně dynamicky se mění i nejrůznější rizika s ním spojená. Proto jsme vždy připraveni pojistnou smlouvu upravit, nastavit pojistné limity podle aktuálního vývoje obchodu i celé ekonomiky. Vždy od nás dostanete tu nejlepší nabídku. Stejnou, jakou bychom vyjednali sami pro sebe.

Arfin je členem skupiny AU Group

Abychom byli schopni nabídnout vám také globální řešení, je Arfin Broker členem AU Group, světové jedničky mezi specializovanými makléři. Na trhu působí od roku 1929 a svými 53 pobočkami ve 30 zemích světa zastřešuje služby pro více než 4500 společností.

V Čechách a na Slovensku máme podepsané smlouvy a aktivně spolupracujeme s následujícími komerčními pojišťovnami:

Spolupráce probíhá i se státními exportními agenturami:

Jsem majitel firmy a chci mít jistotu

Chci si ověřit odběratele

Zadejte základní informace o třech Vašich odběratelích a my Vám zjistíme jejich kvalitu.

    Základní info o Vaší společnosti

    Odběratel 1

    Odběratel 2

    Odběratel 3

    * povinné položky