Buďte v obraze! Sledujte zpravodajství o aktuálním ekonomickém vývoji v tuzemsku i ve světě v sekci Novinky nebo se přihlaste k odběru našeho bezplatného Newsletteru.

MENU
S důvěrou. Kvalifikovaně

Služby

Mějte lidi z bank a pojišťoven na své straně. Vyberte si z portfolia našich expertních služeb tu, kterou právě potřebujete. A posuňte se s námi o krok dál.

Chcete prodat svou firmu? Po čtvrtstoletí na trhu už toho máte tak akorát? A vašemu rodinnému podniku chybí nástupce, který by váš byznys převzal? Pak je možná pravý čas na prodej firmy. Propojíme vás se seriózním zájemcem o váš podnik. Jenže nevíte, kolik za něj můžete dostat? Ani to není nic, co bychom neuměli vyřešit. Za mnoho let na finančním trhu jsme zdokonalili vlastní postup pro ocenění firmy. Naše valuace věrně kopíruje reálnou cenu, kterou jsme pak schopni na trhu získat.

Je důležité své podnikání ochránit před neplacením a dalšími obchodními riziky. Pojištění pohledávek vám umožní věnovat se svému byznysu naplno a neztrácet čas věcmi jako jsou platební nevůle nebo platební neschopnost u vašich odběratelů. Dokážeme vaše podnikání zabezpečit tak, že i v případě potíží některého z vašich obchodních partnerů nebudete mít problém s finanční stabilitou své firmy.

Podívejte se na naše klienty.

 • Prodej firem

  Svou fungující firmu můžete předat dál lidem, kteří přirozeně navážou na vaše vize. A dostat za ni tu nejlepší cenu. Propojíme vás se seriózním zájemcem o pokračování vašeho byznysu.

  Více zde M&A SLOVNÍK
 • Pojištění pohledávek

  Podnikání s sebou přináší i rizika. Umíme vás před nimi ochránit, ať jste malá firma nebo velká korporace. Připravíme pro vás celoobratovou pojistku, ale umíme se zaměřit i na zajištění části vašeho byznysu.

  Více zde
 • Analýzy, ocenění společností a hodnocení rizik

  Detailně si prověřte svého nového obchodního partnera. Lustrace a analýza rizik vám poskytne podrobné informace o bonitě firem, se kterými chcete obchodovat.

  Více zde
 • Faktoring

  Zajistěte průběžné provozní financování svého podniku. Faktoring umožňuje mít vždy k dispozici dostek prostředků bez ohledu na to, kdy vaši odběratelé uhradí dodané služby nebo zboží.

  Více zde

Když si potřebujete být jistí, že váš nový obchodní partner je solidní, pak sáhnete po naší službě hodnocení rizik. Nejprve vašeho nového odběratele detailně prověříme. Výsledek lustrace vám pomůže udělat další dobré rozhodnutí. Na lustraci ale můžeme navázat zevrubnější zprávou. Analýza rizik vyhodnotí ze všech úhlů pohledu finanční zdraví i nefinanční situaci firem, se kterými chcete uzavřít obchod.

Jak co nejlépe zajistit provozní financování svého podniku? Odpovědí může být faktoring. Abyste vždycky měli peníze na výrobu či provoz firmy, můžete své pohledávky postoupit faktoringové společnosti. Ta se již postará o to, že vámi vystavené faktury budou proplacené. Vy máte prostředky k dispozici okamžitě, bez ohledu na to, že splatnost vaší pohledávky je třeba až za dva měsíce.