Zostaňte v obraze! Sledujte správy o aktuálnom ekonomickom vývoji v krajine a vo svete v sekcii Novinky alebo sa prihláste na odber nášho bezplatného Newslettera.

MENU
Poistenie pohľadávok | Všetko

AU Group je novo oficiálnym maklérom Lloyd´s

Skupina AU se stala oficiálním makléřem Lloyd´s of London. Arfin Broker tak jako člen této skupiny může nabídnout nová plnohodnotná řešení v oblasti pojištění pohledávek a politického rizika. S výjimkou největších mezinárodních makléřů se Arfin jako jediný lokální specializovaný makléř dostává k unikátní příležitosti na největším trhu se specializovanými pojistnými produkty. AU Group na základě statusu oficiálního makléře Lloyd´s získala přímý přístup k upisovatelům rizik.

3.12.2019, Tomáš Jurík

Lloyd´s se od svého vzniku v roce 1688 stala největším pojistným trhem zejména pro specializované produkty. V roce 2018 dosáhl obrat společnosti 35,5 mld. £ z operací ve dvou stovkách zemí světa. Produkty jsou rozdělené do čtyř základních skupin:

AU Group a Arfin Broker získávají tímto krokem jedinečnou možnost podílet se na tomto úspěchu a přinést klientům v Čechách a na Slovensku nová řešení v oblasti speciálních pojistných rizik.