Buďte v obraze! Sledujte zpravodajství o aktuálním ekonomickém vývoji v tuzemsku i ve světě v sekci Novinky nebo se přihlaste k odběru našeho bezplatného Newsletteru.

MENU
S konkrétním dopadem

Případové studie

Vybrané případové studie detailně rozebírají a popisují uskutečněné zakázky především z oblasti prodeje firem a pojištění pohledávek.

Zde najdete popis vybraných obchodních případů, které se nám v úzké spolupráci s klienty podařilo uskutečnit v nedávné době. Dlouhodobě se nám daří pomáhat klientům dostat se k výhodnému pojištění pohledávek s vysokým krytím rizika. Úspěšní jsme také při prodeji firem a hledání vhodných investorů téměř ve všech hospodářských odvětvích. Pro naše klienty jsme vždy výhodným prostředníkem mezi jejich aktuálními potřebami a nabídkou bank a pojišťoven. Mezi naše stěžejní služby patří také faktoring nebo analýzy, monitoring nebo hodnocení rizik.

 • POJIŠTĚNÍ POHLEDÁVEK

  Jak na pojištění pohledávek pro několik firem z jedné skupiny? Individuálně i synergicky. Vždy se ziskem pro klienta

  Více zde
 • Pojištění pohledávek

  DeutschMann udržel obrat i během krize.

  Úkolem profesionálního makléře je udržet co nejvyšší pojistné krytí. Klient tak může s bezpečně obchodovat a odolávat ekonomické krizi. Společnosti DeutschMann se to i přes těžkou situaci v oblasti dopravy a spedice v roce 2020 podařilo. Jedním z důležitých faktorů obchodní stability firmy bylo pojištění pohledávek.

  Více zde
 • Pojištění pohledávek

  Pojištění pohledávek pro skupinu JANČA & EMAS

  Jeden z největších českých specialistů na elektroinstalace má nové pojištění pohledávek. Firmě jsme pomohli vybrat nejvýhodnější nabídku od úvěrových pojišťoven. Firma má teď mnohem lépe kryté riziko a ještě ušetřila.

  Více zde
 • Prodej firem

  Jak prodat zavedenou rodinnou firmu?

  Z malé firmy se během let stala velká společnost, která si uchovala svůj původní rodinný charakter. Bohužel však bez nástupce ve vedení. Přišel čas na prodej firmy.

  Více zde
 • PRODEJ FIREM

  M&A Slovník: Nejčastěji používané výrazy

  Orientujete se v odborných výrazech a zkratkách v oblasti prodeje firem a koupě podílů? Víte, co je Long list, Asset deal a Venture Capital? A co znamenají EBITDA nebo DCF? Pro běžného člověka obtížně srozumitelné obraty pomáhá vysvětlit náš Slovník M&A. Seznamte se s nejčastěji používanými termíny v oblasti prodej firem.

  Více zde
S POROZUMĚNÍM. KONZISTENTNĚ

Naše etické principy

Vnímáme odpovědnost, kterou na sebe bereme v každém okamžiku naší spolupráce s klienty. Uvědomujeme si závažnost každého rozhodnutí, které spolu uděláme. Zkušenosti, které členové našeho týmu sbírali více než dvě desítky let, se promítají v hodnotách a principech, které ctíme a které jsou pro nás důležitější než kterýkoliv obchodní případ.

Více info