Buďte v obraze! Sledujte zpravodajství o aktuálním ekonomickém vývoji v tuzemsku i ve světě v sekci Novinky nebo se přihlaste k odběru našeho bezplatného Newsletteru.

MENU
S konkrétním dopadem

Případové studie

Vybrané případové studie detailně rozebírají a popisují uskutečněné zakázky především z oblasti prodeje firem a pojištění pohledávek.

Zde najdete popis vybraných obchodních případů, které se nám v úzké spolupráci s klienty podařilo uskutečnit v nedávné době. Dlouhodobě se nám daří pomáhat klientům dostat se k výhodnému pojištění pohledávek s vysokým krytím rizika. Úspěšní jsme také při prodeji firem a hledání vhodných investorů téměř ve všech hospodářských odvětvích. Pro naše klienty jsme vždy výhodným prostředníkem mezi jejich aktuálními potřebami a nabídkou bank a pojišťoven. Mezi naše stěžejní služby patří také faktoring nebo analýzy, monitoring nebo hodnocení rizik.

S POROZUMĚNÍM. KONZISTENTNĚ

Naše etické principy

Vnímáme odpovědnost, kterou na sebe bereme v každém okamžiku naší spolupráce s klienty. Uvědomujeme si závažnost každého rozhodnutí, které spolu uděláme. Zkušenosti, které členové našeho týmu sbírali více než dvě desítky let, se promítají v hodnotách a principech, které ctíme a které jsou pro nás důležitější než kterýkoliv obchodní případ.

Více info