Buďte v obraze! Sledujte zpravodajství o aktuálním ekonomickém vývoji v tuzemsku i ve světě v sekci Novinky nebo se přihlaste k odběru našeho bezplatného Newsletteru.

MENU
S odborností. S radostí

Naše poslání

Vyjednáme pro Vás nejméně totéž, co bychom vyjednali sami pro sebe. Máme pro to odbornost i nástroje odpovídající pozici lídra v oboru.

Co znamená být naším klientem? Že jste pro nás vždy na prvním místě. Jednáme výhradně ve Vašem zájmu a v souladu s Vašimi požadavky a představami. Pokaždé se snažíme získat pro Vás lepší podmínky, než jaké máte nebo očekáváte.

Máme unikátní know-how a neustále své znalosti udržujeme a prohlubujeme. Sami jsme si během dvou desítek let přišli na to, kde na finančním trhu získávat informace, jak je ověřit a vybrat to podstatné, k čemu při rozhodování přihlížet.

Získáte zkušené lidi z pojišťoven a bank, kteří jsou na vaší straně. Disponujeme cennými kontakty – ty jsme získali dlouhodobou spoluprací s pojišťovnami pohledávek, bankami a private equity firmami.

Profesionalita, kompetence a serióznost. To jsou jen některé z hodnot, jež vyznáváme a které s Vámi chceme sdílet. Tou nejdůležitější je pro nás ale přátelství. Známe se a vážíme si sebe lidsky i pracovně. Náš tým se proměňuje jen zřídka. Vždy budete komunikovat se stejnými lidmi a v jednání přirozeně navážeme tam, kde jsme minule skončili.

Přečtěte si, co o nás řekli naši klienti?

S porozuměním. Konzistentně

Naše etické principy

V Arfinu jsme si vědomi odpovědnosti, kterou na sebe bereme v každém okamžiku naší spolupráce s klienty. Uvědomujeme si závažnost každého rozhodnutí, které spolu uděláme. Více než dvacetileté zkušenosti členů našeho týmu nás dovedly k hodnotám, které ctíme a které jsou pro nás důležitější než kterýkoliv obchodní případ.

Historie

Příběh společnosti ARFiN

Jediné, na čem záleží

Lidé

Umíme pracovat samostatně. Ale během let jsme si ověřili, že když se spojíme, synergie nás dovede k nejlepším výsledkům. Klient dostane vynikající produkt a nás to tak mnohem víc baví.

Více info