Buďte v obraze! Sledujte zpravodajství o aktuálním ekonomickém vývoji v tuzemsku i ve světě v sekci Novinky nebo se přihlaste k odběru našeho bezplatného Newsletteru.

MENU
S odborností. S radostí

Naše poslání

Vyjednáme pro Vás nejméně totéž, co bychom vyjednali sami pro sebe. Máme pro to odbornost i nástroje odpovídající pozici lídra v oboru.

Co znamená být naším klientem? Že jste pro nás vždy na prvním místě. Jednáme výhradně ve Vašem zájmu a v souladu s Vašimi požadavky a představami. Pokaždé se snažíme získat pro Vás lepší podmínky, než jaké máte nebo očekáváte.

Máme unikátní know-how a neustále své znalosti udržujeme a prohlubujeme. Sami jsme si během dvou desítek let přišli na to, kde na finančním trhu získávat informace, jak je ověřit a vybrat to podstatné, k čemu při rozhodování přihlížet.

Získáte zkušené lidi z pojišťoven a bank, kteří jsou na vaší straně. Disponujeme cennými kontakty – ty jsme získali dlouhodobou spoluprací s pojišťovnami pohledávek, bankami a private equity firmami.

Profesionalita, kompetence a serióznost. To jsou jen některé z hodnot, jež vyznáváme a které s Vámi chceme sdílet. Tou nejdůležitější je pro nás ale přátelství. Známe se a vážíme si sebe lidsky i pracovně. Náš tým se proměňuje jen zřídka. Vždy budete komunikovat se stejnými lidmi a v jednání přirozeně navážeme tam, kde jsme minule skončili.

Přečtěte si, co o nás řekli naši klienti?

S porozuměním. Konzistentně

Naše etické principy

V Arfinu jsme si vědomi odpovědnosti, kterou na sebe bereme v každém okamžiku naší spolupráce s klienty. Uvědomujeme si závažnost každého rozhodnutí, které spolu uděláme. Více než dvacetileté zkušenosti členů našeho týmu nás dovedly k hodnotám, které ctíme a které jsou pro nás důležitější než kterýkoliv obchodní případ.

Jediné, na čem záleží

Lidé

Umíme pracovat samostatně. Ale během let jsme si ověřili, že když se spojíme, synergie nás dovede k nejlepším výsledkům. Klient dostane vynikající produkt a nás to tak mnohem víc baví.

Více info