Tomáš přináší do Arfinu osmiletou zkušenost v oblasti pojištění pohledávek. V nadnárodní společnosti Euler Hermes zastával v letech 2014–2016 pozici Country manažera pro Slovensko, mezi lety 2007 a 2010 byl výkonným ředitelem pro Slovensko ve světové pojišťovací trojce Coface. Pro tohoto pojistitele rozbíhal spolu se svým týmem produkt pojištění pohledávek na Slovensku. Vedle pojišťovnictví má Tomáš zkušenosti také z oblasti bankovnictví. Devět let pracoval v Tatra bance, slovenské dceři skupiny Raiffeisen International, kde měl mimo jiné na starosti faktoringové aktivity na Slovensku.
Firma Arfin Broker má ambici stát se na trhu našeho východního souseda specializovanou makléřskou jedničkou v oblasti pojištění pohledávek. Podobně jako tomu je v případě celosvětové skupiny AU Group, do které Arfin Broker patří.
„Máme k tomu všechny předpoklady. Už dnes máme v týmu nejvyšší počet specialistů na pojištění pohledávek mezi všemi makléři působícími na území Česka a Slovenska,“ říká Tomáš Jurík, nový Country manažer pro Slovensko.
Podle něj navíc společnost počítá při rostoucím objemu zakázek s dalším rozšířením obchodního týmu. Arfin Broker bude pro slovenské klienty, podobně jako je tomu v ČR, každodenním partnerem.
„Výběrem nejvhodnějšího řešení, pojistitele a podpisem pojistné smlouvy práce mého týmu nekončí. Právě naopak – tím jen začíná,“ uzavírá Jurík.